telefon: 266 313 352
kontakt: Mapka zde
Rychlý kontakt
ISOTRA PRO s.r.o.
Pod Harfou 933/66
190 00 Praha 9 - Vysočany
Email: info@isotrapro.cz
Tel: +420 266 313 352

Okna a dveře

Eurookna, plastová okna, dřevohliníková okna, špaletová okna.... Všechny tyto varianty spolu s různými typy dveří jsou nezbytnou součástí každého stavebního projektu. Ať už budujete nové moderní bydlení či kanceláře, nebo rekonstruujete původní objekty, máme pro Vás vždy vhodnou variatu a spolu s tím i mnoho let zkušeností s realizací těchto projektů.

Z našeho produktového portfolia si můžete vybrat přesně tu variantu, která bude nejlépe vyhovovat Vašemu projektu.

Eurookna a dveře

Svoji oblibu si dřevěná okna a dveře získali především pro své skvělé izolační vlastnosti, stetický vzhled a kvalitu, a tak není divu, že se využívají jak při rekonstrukcích tak i v novostavbách. Další výhodou je obrovský výběr typů dřevěných oken a různých tvarů.

Plastová okna a dveře

Plastová okna umožňují dosáhnout velkých úspor energie a tím přispívají i k ochraně životního prostředí. Námi nabízené plastové profily jsou optimálním řešením splňujícím všechny požadavky kladené na novostavbu, starší zástavbu nebo modernizaci domu či bytu. V naší nabídce naleznete celou řadu nejrůznějších systémů a designů pro všechny typy plastových oken, balkónových dveří a terasových dveří.

Hliníkové systémy

Kromě kvalitní, robustní profiláže jsou vybaveny značkovým kováním, tak aby byl zabezpečen dlouhodobý bezporuchový provoz. Z naší nabídky si můžete vybrat jak několik typů profilů, tak i různé varianty otvírání (otvíravé, výklopné, posuvné, posuvně-sklopné, otočné atd.).

  • Široký výběr hliníkových profilů naleznete zde

Náš tým je Vám plně k dispozici při výběru nejvhodnějšího produktu pro Váš projekt.