telefon: 266 313 352
kontakt: Mapka zde
Rychlý kontakt
ISOTRA PRO s.r.o.
Pod Harfou 933/66
190 00 Praha 9 - Vysočany
Email: info@isotrapro.cz
Tel: +420 266 313 352

Technická podpora

Projektanti/CAD

Interiérová a exteriérová stínicí technika vytváří optimální prostředí z pohledu světelných podmínek a je významnou součástí staveb z hlediska úspory energie. V tradičním pojetí plní žaluzie a rolety stínicí funkci, v netradičním pojetí jsou moderním doplňkem oken a šperkem Vašeho domu.

Technická podpora

Společnost IsotraPro s.r.o. se dlouhodobě zajímá o problematiku technologií clon slunečního záření a její dopad na energetickou úspornost. Všechny produkty, které Vám nabízíme, jsou od předních výrobců ve svém oboru a jsou zároveň vnímáni i jako technologičtí lídři oboru nejen v ČR, ale i ve světě.

Zejména exteriérová stínicí technika a její montáž je spojená s mnoha specifiky a technickými znalostmi. Technické zázemí v sekci Projektanti/CAD je určeno Vám,projektantům a architektům, k usnadnění práce a slouží jako zdroj potřebných technických informací a výkresů v CADu.
Pokud potřebujte ucelený přehled o celém sortimentu společnosti IsotraPro s.r.o., vyžádejte si technický šanon pro exteriérovou a interiérovou stínicí techniku.

Dokumenty pro CAD zde.

V rámci konzultace můžete požádat o návštěvu našich odborníků v oblasti venkovního zastínění.

Technická podpora na telefonu

František Weigner
jednatel
Tel: +420 266 313 352
GSM: +420 725 715 499
E-mail: weigner@isotrapro.cz