telefon: 266 313 352
kontakt: Mapka zde
Rychlý kontakt
ISOTRA PRO s.r.o.
Pod Harfou 933/66
190 00 Praha 9 - Vysočany
Email: info@isotrapro.cz
Tel: +420 266 313 352

vrata Alurol

Rolovací vrata firmy ALUROL Vám zajistí vynikající řešení vnitřního prostoru garáže.
Vrata jsou vhodná do novostaveb i do rekonstruovaných objektů.

Rolovací vrata se navíjejí do ALU-skříně umístěné převážně v nadpraží garáže. Jsou tvořena lamelami s dvoustěn- ným hliníkovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem. Bezpečný a pohodlný chod zajišťuje integrovaný el. pohon, dodávaný standardně již ke každým vratům. Rolovací vrata umožňují optimální využití vnitřního prostoru garáže (bez použití stropních kolejnic) a jsou vhodná do novostaveb i pro rekonstrukce.

Přednosti a výhody

  • schránka v nadpraží nezabírá místo pod stropem garáže
  • bezpečnostní fotobuňky

Technické řešení rolovacích vrat 

Celá vrata se navinou do schránky v nadpraží a nezabírají tak místo pod stropem garáže. Ideální výška nadpraží je 40 cm. Vrata Vám můžeme samozřejmě namontovat i zvenku. Pro výrobu rolovacích vrat používáme lamely s výškou 55 mm nebo lamely robustnější s výškou 77 mm, které jsou vhodnější pro větší rozměry vrat.

Pohon rolovacích vrat zajišťuje vždy trubkový elektromotor umístěný uvnitř schránky. Pro případ výpadku elektrické energie jsou vrata firmy ALUROL vybavena nouzovým odblokováním. Nejběžnějším a nejpohodlnějším způsobem ovládání vrat je ruční vysílač.

Praktickým doplňkem jsou např. bezpečnostní fotobuňky, které zabrání najetí vrat na Vaše auto stojící ve vjezdu do garáže. Dopřejte si ten krásný pocit s našimi rolovacími vraty, když zajedete v dešti do garáže, aniž byste museli vystoupit z auta a otvírat stará garážová vrata.

Máte dotaz na produkt vrata Alurol?