telefon: 266 313 352
kontakt: Mapka zde
Rychlý kontakt
ISOTRA PRO s.r.o.
Pod Harfou 933/66
190 00 Praha 9 - Vysočany
Email: info@isotrapro.cz
Tel: +420 266 313 352

Pro exteriér

V poslední době získávají stále větší popularitu pasivní budovy, zároveň s tím však stále roste i poptávka po skleněných površích a tak zde vzniká problém s nadměrnou spotřebou elektrické energie. Ztráty tepla během zimních měsíců a nechtěné dávky tepla během letních měsíců přispívají k navyšování nákladů na údržbu – za topení v zimně a za klimatizaci v létě. S tím jsou spojeny rovněž komplikace s udržování tepelného komfortu a poskytování optimálního mikroklimatu uvnitř místnosti. Pro řešení těchto problémů je ideální využít produkty exteriérového zastínění.

Z našeho produktového portfolia si můžete vybrat přesně tu variantu, která bude nejlépe vyhovovat Vašemu projektu.

Exteriérové rolety

Exteriérové rolety nabízejí možnost předejít výrazným teplotním výkyvům a problémům s termoregulací v horkých letních měsících. Tímto řešením tak lze dosáhnout i značných finančních úspor na zajištění stabilních teplotních podmínek uvnitř objektu, především úspory na klimatizaci. Mimo energetické účinnosti a poskytnutí vizuálního komfortu uživatelům plní exteriérové rolety i funkci estetickou.

Exteriérové žaluzie

Žaluzie jsou jedním z nejlepších stínící řešení, které vám umožní kontrolovat množství světla přicházející do místnosti. Úpravou sklonu můžete získat žádoucí ztmavení a zlepšení viyuálního komfortu v místnosti. Naše žaluzie jsou zároveň efektivní bariéra proti teplotě a UV záření. Tím, že odráží sluneční paprsky žaluzie chrání interiér od zahřívání a vybavení od vzblednutí.

  • Široký výběr exteriérových žaluzií naleznete zde

Markýzy a pergoly

Ideálním řešením pro zastínění teras, balkónů, ale třeba i větších zahradních ploch jsou markýzy a pergoly od nás.


Náš tým je Vám plně k dispozici při výběru nejvhodnějšího produktu pro Váš projekt.